Z STUDIO / Služby 6v1 / Tvorba textu

Tvorba textu


Tvorba marketingových textů  

Z STUDIO zpracovává reklamní a další marketingové texty z cizojazyčné předlohy do češtiny a naopak. Dodejte nám původní cizojazyčný reklamní text a my Vám vytvoříme originální reklamní sdělení v českém jazyce. Cílem kreativního přepisu marketingových textů z cizojazyčné předlohy je, aby byly poutavější a obchodně úspěšnější. Spolupracujeme se zkušenými textaři (copywritery), kteří mají vytříbený cit pro jazyk a na rozdíl od běžných překladatelů pracují i s fantazií a se znalostí místního trhu. Nabízíme přepis nabídkových dopisů, upoutávek na akce, letáků, prospektů, článků do časopisů, webových stránek atp.

Využijte také služeb našeho grafického oddělení, tiskárny, oddělení ruční kompletace nebo logistických služeb. Nabízíme veškerou péči o Vaše propagační tiskoviny pod jednou střechou. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

Tvorba technických textů

Z STUDIO spolupracuje se specialisty na tvorbu návodů, kteří Vám vytvoří kompletně nový návod nebo provozní manuál k výrobku ve shodě s harmonizovanými evropskými směrnicemi a nařízeními vlády (více na stránce Certifikace). Kromě zpracování zcela nových technických textů a technických ilustrací, popř. fotografií, nabízíme také audit Vašich stávajících návodů a v případě potřeby jejich přepracování a následné udržování v aktuální podobě, průběžné zapracovávání změn atp. Věnujeme se návodům pro výrobky z oblasti strojírenství, elektroniky, zeměděleství, informačních technologií ad. Prohlédněte si naše reference.

Využijte také služeb našeho překladového oddělení, grafického oddělení, tiskárny, oddělení ruční kompletace nebo logistických služeb. Nabízíme veškerou péči o Vaše návody pod jednou střechou. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

 

 


Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz