Z STUDIO / Služby 6v1 / Tisk a knihařské zpracování

Tisk


Předtisková příprava – tisk – knihařské a dokončující zpracování

Z STUDIO nabízí kompletní předtiskové a tiskové služby, včetně knihařského a dokončujícího zpracování. Jsme certifikovaná tiskárna s hybridní tiskovou produkcí. Pracujeme jak s nejmodernější digitální technologií (více na stránce Digitální tisk), tak i ofsetovou technologií (více na stránce Ofsetový tisk) a speciální technologií "digitální ofset" (více na stránce HP Indigo). Nabízíme také unikátní technologii ofsetového tisku Hi-Fi tisk® (více na stránce Hi-Fi tisk®). Kombinací digitálního a ofsetového tisku se výrazně snižuje doba potřebná k realizaci celé zakázky a snižují se také Vaše náklady. Doporučíme Vám vhodnou tiskovou technologii, popř. kombinaci technologií. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Vytiskneme Vaše letáky, plakáty, skládačky, katalogy, brožury, prospekty, časopisy, vizitky, hlavičkové papíry, dopisní papíry, dopisní obálky, samopropisovací formuláře, výroční zprávy, diáře, kapesní kalendáříky, bloky, učební skripta, pohlednice, fotokalendáře, návody a technickou dokumentaci, příručky, záruční listy či ceníky a mnohé další tiskoviny.

Naše CtP oddělení disponuje stabilním, plně automatizovaným termálním osvitem s moderním prepress PDF workflow (více na stránce CtP). Vaše data důkladně zkontrolujeme, optimalizujeme pro tisk a připravíme montáž tiskových archů pro ofsetový tisk.

Naše knihařská dílna Vaše tiskoviny ořeže do požadovaného formátu, poskládá, sešije, slepí, zabalí atd. (více na stránce Knihárna). Sami si určíte, kdy a kam Vám je máme dopravit. Více informací o předání zakázky na stránce Logistika.

Nabízíme:

  • předtiskovou přípravu,
  • tisk,
  • knihařské zpracování.

 


Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz