Z STUDIO / Pro továrny

Pro továrny


Kompletní výroba návodů

Z STUDIO je certifikovaným dodavatelem tiskovin, technických dokumentací, etiket, jazykových mutací a uživatelských balíčků k mobilním telefonům a jiné spotřební elektronice. Továrny patří k našim významným zákazníkům. Známe specifické potřeby výrobních závodů a dokážeme se přizpůsobit jejich výrobnímu tempu. Naše výrobní a kontrolní procesy plně přizpůsobujeme požadavkům jednotlivých továren. Auditovaly nás již společnosti RIM, Sony, Celestica, Foxconn a Elcoteq. Prohlédněte si naše reference. Jsme také držitelem několika mezinárodních ocenění, která dokazují, že svou kvalitou a cenovou politikou dokážeme čelit konkurenci v celé Evropě. V roce 2007, 2008 a 2009 jsme jako jediná společnost v Evropě získali titul Celestica TCOOTM Supplier Award a obstáli jsme v konkurenci 800 mezinárodních dodavatelů. Nabízíme spolehlivé služby, odborně proškolené zaměstnance a moderní on-line technologie. Vyvinuli jsme vlastní know-how, které navazuje na potřebu zajištění kapacity v pracovním procesu. Naši zákazníci oceňují naši spolehlivost, dodací lhůty, kvalitu, cenovou politiku i technické vybavení.

Flexibilita

Zajistíme výrobu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a 365 dnů v roce. Urgentní objednávky zpracujeme přednostně. Naše know-how umožňuje zrychlené plánování a organizaci výroby před jejím zahájením. Celý proces včetně schvalování náhledů tiskoviny, tzv. softproofing, je řízen elektronicky. Tím je zaručeno okamžité přizpůsobení workflow
s odsouhlasením produktu před „mass production“ a garance korektních výstupů před dodávkou. Reagujeme pružně i na případné změny v zadání zakázky (ECN) a tím se podílíme na zkrácení termínu, úsilí a nákladech.

Dodací lhůty

Plánování, výroba a skladové zásoby jsou řízeny přímo zákazníkem, vždy podle jeho aktuální potřeby. Tento systém SMI (Supplier Managed Inventory) umožňuje vyrábět série tiskovin, držet je po určitou dobu na skladě a zákazníkovi je dodávat až v určeném okamžiku. Zakázku doručíme na jakékoli místo v Evropě i ve světě.

Kvalita

Naše procesy jsou certifikovány a auditovány. Máme zaveden mimořádný kontrolní proces výrobků, který zaručuje 100% shodu se zadáním i výstupní AQL kontrolu v určené úrovni.

Cena

Každý zákazník má svého manažera zakázky, který dohlíží na průběh celé zakázky, a dokáže tak navrhnout alternativní řešení pro snížení nákladů.

Technické vybavení

Pracujeme s nejmodernější technologií a online propojení linek. Sledujeme trendy v polygrafii, aplikujeme inovace a investujeme do nových moderních strojů s vyšší produktivitou.

Čísla z praxe

Potiskneme 40 000 000 tiskových archů ročně.
Zkompletujeme 2 000 000 zákaznických balíčků měsíčně.
Flexibilní dodávky realizujeme do 5–6 dnů od objednávky.
Zajistíme výrobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Zkrátíme výrobní čas při zavádění nového výrobku a jeho kvalifikaci na 8-6 dnů.
Zákazníkům pomáhá 5 obchodních manažerů v České republice, Holandsku a Polsku.


Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz