Z STUDIO / Pro fotografy

Pro fotografy (a nejen pro ně)


Z STUDIO rozumí potřebám profesionálních fotografů a všech, kterým záleží na maximální kvalitě vytištěných fotografií. Specializujeme se na grafické zpracování a tisk fotoknih, nástěnných kalendářů, plakátů, katalogů a obrazových publikací. Klademe důraz na detail a dokonalou věrnost tiskové reprodukce. Můžete se na nás spolehnout, naše tisková technologie a naši kreativní grafici získali řadu odborných ocenění.
 

Grafické služby

Naši kreativní grafici vytváří originální grafické návrhy pro fotoknihy, kalendáře, katalogy, plakáty a další obrazové publikace - vždy podle Vašich představ.

Nabízíme také on-line grafické šablony pro fotoknihy, kalendáře, pohlednice a další fotoprodukty v našem on-line editoru Fokapo. Fokapo v sobě spojuje originální grafické nápady, exkluzivní fotografické materiály a speciální tiskovou technologii. Více na www.fokapo.cz a www.facebook.com/fokapo.


Tiskové služby

Nízké náklady v řádu desítek až stovek kusů směrujeme na tiskový stroj HP Indigo, který v sobě kombinuje rychlost digitálního tisku a kvalitu tisku ofsetového. Jedná se o tiskovou technologii “digitální ofset” využívající ElectroInk. Potiskneme širokou škálu substrátů, od ofsetových přes křídové a grafické papíry včetně luxusních fotografických materiálů až po plastové folie a samolepky.

Pro tisk větších nákladů od 200 ks nabízíme nejen standardní ofsetový tisk, ale také unikátní technologii
Hi-Fi tisk
®, která kombinuje speciálně pigmentované CMYK barvy japonské výroby a osvit tiskových desek stochastickým rastrem.  Hi-Fi tisk® reprodukuje fotografie v nadstandardní kvalitě, s výrazně živějšími barvami. Zejména tóny modré, zelené a fialové barvy jsou mnohem intenzivnější.
Více informací na www.hifitisk.cz nebo na www.facebook.com/hifitisk.

V případě zájmu Vám ukážeme srovnávací vzorníky tisku.

 

detail
fotografie

detail
kalendáře

detail
pohlednice

detail
fotoknihy

detail
fotoknihy

detail

Naše technologické možnosti:

 • Certifikovaný nátisk: nátiskové zařízení Epson 4880, automatizovaný spektrofotometr Xrite i1 Pro + i1iO, shoda s ISO 12647-2.
 • Osvitová jednotka: termální osvitové zařízení Suprasetter A75 s Auto Plate Loaderem a interním děrováním.
 • RIP: RIP v. 7.5 (PDF-PE v2), možnost stochastického rastrování (viz Hi-Fi tisk®).
 • Tiskové stroje: Heidelberg SM 74-8 P+LX, Heidelberg SM 74-4 P+L, HP Indigo 5500.
 • Formát: max. potištěná plocha ofsetových strojů: 510 × 740 mm,
  max. potištěná plocha HP Indigo: 312 × 442 mm při oboustranném tisku podle zvoleného materiálu a typu tisku. Pro upřesnění kontaktujte našeho specialistu na fotoprodukty.
 • Barevnost: osmibarvový ofsetový tisk, obvykle CMYK + 4 přímé, možnost širokogamutového tisku
  (viz Hi-Fi tisk®).
 • Povrchová úprava: disperzní lak mat i lesk, UV lak, lamino, ražba.

 

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás:

Z STUDIO, spol. s r.o.
třída Tomáše Bati 5267
41. budova, areál Svit
760 01 Zlín

Barbora Součková
Tel.: +420 577 009 711
Mob.: +420 739 456 081
E-mail: fototisk(at)zstudio.cz 

 

detail

detail

detail

 
 

Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz