Z STUDIO / Kariéra

Volná pracovní místa


Externí grafik/DTP operátor

Hledáme samostatné externí DTP spolupracovníky s ŽL i bez. Požadujeme perfektní znalost grafických programů, především Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator (další výhodou), zkušenosti s přípravou tiskových dat, znalost typografických pravidel, alespoň pasivní znalost AJ, spolehlivost, preciznost, flexibilitu. Pracovní náplní je zpracováni a příprava grafických podkladů dle zadání klientů, sazba dokumentů, příprava tiskových dat. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení. Životopis + ukázku sazby v InDesignu zašlete na fuxova@zstudio.cz

 

Brigáda pro studenty VŠ

Hledáme brigádníky na překladové oddělení. Náplní práce je kontrola faktur a e-mailová komunikace s překladateli, zapracovávání korektur do překladového softwaru a další pomocné administrativní práce. Požadujeme výbornou znalost práce na PC (především MS Office), znalost AJ na komunikační úrovni (písmem), pečlivost, důslednost a spolehlivost. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobou celoroční spolupráci, časová náročnost cca 10 – 15 hod. týdně dle domluvy. Vhodné zejména pro studenty VŠ ve Zlíně. Pokud máte o tuto brigádu zájem, pošlete CV na e-mail: gofron@zstudio.cz. 

 

Pomocný tiskař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici pomocný tiskař/ka. Hlavní náplní práce je kontrola a příprava papíru, základní ovládání tiskového stroje a jeho čištění. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Praxe výhodou, nevyučené zaškolíme. Místo výkonu práce je ve Zlíně, jedná se o třísměnný provoz. Nástup ihned nebo po domluvě. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: liska@zstudio.cz.

 

Knihař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici knihař/knihařka. Hlavní náplní práce je obsluha knihařských strojů a ruční knihařské práce. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost a časovou flexibilitu – jedná se o třísměnný provoz. Praxe je vítána. Místo výkonu práce je ve Zlíně. Pokud máte o tuto pozici zájem, pište na e-mail: chovanec@zstudio.cz nebo volejte na číslo 603 514 112.

  

Vývojář/ka

Hledáme zaměstnance na pozici vývojář/ka. Očekáváme znalost objektového PHP a kódování v HTML/CSS/SASS. Výhodou znalost JavaScript, PrestaShop, WordPress a orientace v technologiích a novinkách. Nabízíme práci na HPP, účast na vybraných seminářích, školeních a konferencích, osobní přístup a přátelský kolektiv. Místo výkonu práce je ve Zlíně. Nástup ihned nebo podle dohody. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: budinka@zstudio.cz.

 

Překladatel/ka technických textů

Hledáme zkušené překladatele technických textů v jakékoli jazykové kombinaci. Hlavní náplní práce jsou překlady návodů k výrobkům, servisních příruček, technicky zaměřených dokumentací a odborných publikací pro významné světové výrobce z průmyslových oborů, technických oborů a informačních technologií. Požadujeme vlastní PC, výbornou znalost práce na PC, vlastní mobilní telefon a internet, odborné vzdělání a doložitelnou praxi v daném oboru, znalost práce s CAT nástroji výhodou. Práce je zadávána on-line. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte tento dotazník a odešlete ho na e-mail: vasickova@zstudio.cz.


Tvůrce marketingových textů

Hledáme kreativní tvůrce marketingových textů s výbornou znalostí oboru a vytříbeným citem pro český a/nebo cizí jazyk. Hlavní náplní práce je tvorba marketingových textů, ať z cizojazyčné předlohy nebo na základě zadání zahraničního zákazníka. Uplatnit se mohou i studenti reklamních oborů. Požadujeme vlastní PC, výbornou znalost práce na PC, vlastní mobilní telefon a internet, praxi v marketingu a reklamě, vysokou stylistickou úroveň a dokonalou znalost pravopisu, případně vysokou jazykovou úroveň, znalost práce s CAT nástroji výhodou. Práce je zadávána on-line. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis a ukázkové texty na na e-mail: gofron@zstudio.cz.


Z STUDIO, spol. s r.o., třída Tomáše Bati 5267, 760 01 Zlín, GPS:  N 49°13'20.574", E 17°39'20.413", Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz