Z STUDIO / Kariéra

Volná pracovní místa

Hledáme zaměstnance na pozici tiskař/ka na HPP. Hlavní náplní práce je tisk na dvoubarvovém ofsetovém stroji Heidelberg. Požadujeme vyučení v oboru, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zručnost a dobrý zdravotní stav. Vhodné pro absolventy. Praxe výhodou. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení, nadstandardně placené přesčasy a dovolenou navíc za odpracované roky. Místo výkonu práce je ve Zlíně, jedná se o dvousměnný provoz. Nástup ihned nebo po domluvě. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@zstudio.cz

Pomocný tiskař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici pomocný tiskař/ka. Hlavní náplní práce je kontrola a příprava papíru, základní ovládání stroje, čištění a údržba. Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a dobrou pracovní morálku. Praxe v tiskárně je výhodou, nevyučené zaškolíme. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích, jedná se o třísměnný provoz. Nástup možný ihned. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Vývojář/ka

Hledáme zaměstnance na pozici vývojář/ka. Očekáváme znalost objektového PHP a kódování v HTML/CSS/SASS. Výhodou znalost JavaScript, PrestaShop, WordPress a orientace v technologiích a novinkách. Nabízíme práci na HPP, účast na vybraných seminářích, školeních a konferencích, osobní přístup a přátelský kolektiv. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích. Nástup ihned nebo podle dohody. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Řezač/ka

Hledáme zaměstnance do tiskárny na pozici řezač/ka. Hlavní náplní práce je ořez papíru před tiskem a po tisku. Požadujeme dobrý zdravotní stav, pečlivost, samostatnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Praxe v oboru vítána, není však podmínkou. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Projektový manažer / zástupce vedoucího DTP

Hledáme posilu pro DTP oddělení, nejlépe ze Zlína a přilehlého okolí. Hlavní náplní práce je obsluha a řízení týmu externích spolupracovníků, zpracování a příprava grafických podkladů dle zadání klientů, flexibilní vytváření a zpracování grafických návrhů a příprava tiskových dat. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, znalost grafických programů Adobe, typografie a přípravy tiskových dat, praxi v DTP studiu, výborné organizační a komunikační schopnosti, alespoň pasivní znalost AJ, spolehlivost, preciznost a flexibilitu. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích. Nástup ihned. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na personalni@zstudio.cz.

Technolog/technoložka

Hledáme zaměstnance na pozici technolog/technoložka v polygrafii. Hlavní náplní práce je zadávání tiskových zakázek do výroby, analýza požadavků a objednávek zákazníka, poradenství zákazníkům v oblasti tiskových zakázek, nákup materiálu a kooperací pro výrobu tiskových zakázek, dohled nad sjednanými obchodními kontrakty a řešení reklamací s dodavateli. Požadujeme SŠ vzdělání, znalost MS Office - především MS Excel a kontingenčních tabulek, analytické myšlení, samostatnost, iniciativu, pečlivost, odpovědnost a schopnost rychle se učit novým věcem. Výhodou je praxe v oboru polygrafie, znalost AJ na komunikativní úrovni a alespoň částečná znalost VBA. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích. Nástup možný ihned. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Externí grafik/DTP operátor

Hledáme samostatné externí DTP spolupracovníky s ŽL i bez. Požadujeme perfektní znalost grafických programů, především Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator (další výhodou), zkušenosti s přípravou tiskových dat, znalost typografických pravidel, alespoň pasivní znalost AJ, spolehlivost, preciznost, flexibilitu. Pracovní náplní je zpracováni a příprava grafických podkladů dle zadání klientů, sazba dokumentů, příprava tiskových dat. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení. Životopis + ukázku sazby v InDesignu zašlete na personalni@zstudio.cz

Brigáda pro studenty VŠ

Hledáme brigádníky na překladové oddělení. Náplní práce je kontrola faktur a e-mailová komunikace s překladateli, zapracovávání korektur do překladového softwaru a další pomocné administrativní práce. Požadujeme výbornou znalost práce na PC (především MS Office), znalost AJ na komunikační úrovni (písmem), pečlivost, důslednost a spolehlivost. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobou celoroční spolupráci, časová náročnost cca 10 – 15 hod. týdně dle domluvy. Vhodné zejména pro studenty VŠ ve Zlíně. Pokud máte o tuto brigádu zájem, pošlete CV na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Knihař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici knihař/knihařka. Hlavní náplní práce je obsluha knihařských strojů a ruční knihařské práce. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost a časovou flexibilitu – jedná se o třísměnný provoz. Praxe je vítána. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Maleno. Pokud máte o tuto pozici zájem, pište na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Překladatel/ka technických textů

Hledáme zkušené překladatele technických textů v jakékoli jazykové kombinaci. Hlavní náplní práce jsou překlady návodů k výrobkům, servisních příruček, technicky zaměřených dokumentací a odborných publikací pro významné světové výrobce z průmyslových oborů, technických oborů a informačních technologií. Požadujeme vlastní PC, výbornou znalost práce na PC, vlastní mobilní telefon a internet, odborné vzdělání a doložitelnou praxi v daném oboru, znalost práce s CAT nástroji výhodou. Práce je zadávána on-line. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte tento dotazník a odešlete ho na e-mail: personalni@zstudio.cz.

Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz