Z STUDIO / Kariéra

Volná pracovní místa

Knihař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici knihař/knihařka. Hlavní náplní práce je obsluha knihařských strojů a ruční knihařské práce. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost a časovou flexibilitu – jedná se o třísměnný provoz. Praxe je vítána. Místo výkonu práce je ve Zlíně. Pokud máte o tuto pozici zájem, pište na e-mail: chovanec@zstudio.cz nebo volejte na číslo 603 514 112.

Obchodník/ce junior

Hledáme zaměstnance na pozici Obchodník/ce - junior. Hlavní náplní práce je komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových příležitostí, zajištění komplexní realizace zakázky a dohled nad fakturací. Zapracování na pozici backoffice obchodníka (doba dle výsledků a pracovního nasazení). Požadujeme aktivní znalost anglického jazyka, výbornou znalost práce na PC, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu a řidičský průkaz "B". Praxe v oboru polygrafie vítaná, není však podmínkou.  Nabízíme práci v mladém kolektivu a velmi zajímavé finanční ohodnocení. Místo výkonu práce je ve Zlíně. Nástup ihned nebo podle dohody. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: kelbl@zstudio.cz

Vývojář/ka

Hledáme zaměstnance na pozici vývojář/ka. Očekáváme znalost objektového PHP a kódování v HTML/CSS/SASS. Výhodou znalost JavaScript, PrestaShop, WordPress a orientace v technologiích a novinkách. Nabízíme práci na HPP, účast na vybraných seminářích, školeních a konferencích, osobní přístup a přátelský kolektiv. Místo výkonu práce je ve Zlíně. Nástup ihned nebo podle dohody. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: budinka@zstudio.cz.

Hledáme zaměstnance na pozici tiskař/ka na HPP. Hlavní náplní práce je tisk na dvoubarvovém ofsetovém stroji Heidelberg. Požadujeme vyučení v oboru, dobrou pracovní morálku, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zručnost a dobrý zdravotní stav. Vhodné pro absolventy. Praxe výhodou. Nabízíme nadstandardně placené přesčasy, zaměstnanecké benefity (dovolenou navíc za odpracované roky, příspěvek na stravování – stravenky, zvýhodněné telefonování, bonusy, firemní aktivity). Místo výkonu práce je ve Zlíně, jedná se o dvousměnný provoz. Nástup ihned nebo po domluvě. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: liska@zstudio.cz, tel.: 734 210 075.

Pomocný tiskař/ka

Hledáme zaměstnance na pozici pomocný tiskař/ka na HPP. Hlavní náplní práce je kontrola a příprava papíru, základní ovládání tiskového stroje a jeho čištění. Požadujeme dobrou pracovní morálku, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zručnost a dobrý zdravotní stav. Praxe v tiskárně výhodou, nevyučené zaškolíme. Nabízíme nadstandardně placené přesčasy, zaměstnanecké benefity (dovolenou navíc za odpracované roky, příspěvek na stravování – stravenky, zvýhodněné telefonování, bonusy, firemní aktivity). Místo výkonu práce je ve Zlíně, jedná se o třísměnný provoz. Nástup ihned nebo po domluvě. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: liska@zstudio.cz, tel.: 734 210 075.

Skladník/ce

Hledáme zaměstnance na pozici skladník/ce. Požadujeme ŘP skupiny B s praxí, průkaz na VZV s praxí, znalost práce na PC, pracovitost, spolehlivost a týmového ducha. Nabízíme systém zaměstnaneckých benefitů (sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce). Místo výkonu práce je ve Zlíně a jedná se o dvousměnný provoz. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na e-mail: klimek@zstudio.cz.

Brigáda pro studenty VŠ

Hledáme brigádníky na překladové oddělení. Náplní práce je kontrola faktur a e-mailová komunikace s překladateli, zapracovávání korektur do překladového softwaru a další pomocné administrativní práce. Požadujeme výbornou znalost práce na PC (především MS Office), znalost AJ na komunikační úrovni (písmem), pečlivost, důslednost a spolehlivost. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobou celoroční spolupráci, časová náročnost cca 10 – 15 hod. týdně dle domluvy. Vhodné zejména pro studenty VŠ ve Zlíně. Pokud máte o tuto brigádu zájem, pošlete CV na e-mail: gofron@zstudio.cz.

Překladatel/ka technických textů

Hledáme zkušené překladatele technických textů v jakékoli jazykové kombinaci. Hlavní náplní práce jsou překlady návodů k výrobkům, servisních příruček, technicky zaměřených dokumentací a odborných publikací pro významné světové výrobce z průmyslových oborů, technických oborů a informačních technologií. Požadujeme vlastní PC, výbornou znalost práce na PC, vlastní mobilní telefon a internet, odborné vzdělání a doložitelnou praxi v daném oboru, znalost práce s CAT nástroji výhodou. Práce je zadávána on-line. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte tento dotazník a odešlete ho na e-mail: vaculikova@zstudio.cz.

Tvůrce marketingových textů

Hledáme kreativní tvůrce marketingových textů s výbornou znalostí oboru a vytříbeným citem pro český a/nebo cizí jazyk. Hlavní náplní práce je tvorba marketingových textů, ať z cizojazyčné předlohy nebo na základě zadání zahraničního zákazníka. Uplatnit se mohou i studenti reklamních oborů. Požadujeme vlastní PC, výbornou znalost práce na PC, vlastní mobilní telefon a internet, praxi v marketingu a reklamě, vysokou stylistickou úroveň a dokonalou znalost pravopisu, případně vysokou jazykovou úroveň, znalost práce s CAT nástroji výhodou. Práce je zadávána on-line. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis a ukázkové texty na na e-mail: gofron@zstudio.cz.

Z STUDIO, spol. s r.o., třída Tomáše Bati 5267, 760 01 Zlín, GPS:  N 49°13'20.574", E 17°39'20.413", Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz