Z STUDIO / O nás / Aktuality

Aktuality


Archiv 2016 I Archiv 2015 I Archiv 2014 I Archiv 2013 I Archiv 2012 I Archiv 2011 I Archiv 2010

Jsme členem sdružení APEK
16.10.2017

Jsme členem sdružení APEK

Byli jsme schváleni jako nový člen Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jde o sdružení 425 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti, finanční instituce a nově i Společnost Zstudio. Díky členství budeme mít např. možnost čerpat z aktuálních studií a výzkumů týkajících se podnikání v ČR i zahraničí, nebo se zdarma účastnit seminářů a workshopů na podporu rozvoje odborných znalostí.


Darovali jsme tiskoviny mateřským a základním školám
19.9.2017

Darovali jsme tiskoviny mateřským a základním školám

V rámci naší společenské odpovědnosti a environmentální politiky jsme poskytli celkem devět darů mateřským a základním školám ve Zlínském kraji. Dary měly podobu čistých archů papírů pro výtvarné práce a tiskovin, které lze využít pro tvořivé činnosti nebo jako drobné dárky pro děti, např. pexesa, omalovánky, sady barevných papírů, bločky apod. Kromě dětí jsme podpořili také klienty z Alzheimercentrum Zlín. Pokud byste věděli o škole, školce či jiném zařízení, kde by naši podporu uvítali, napište nám na vorlova@zstudio.cz.


Chráníme životní prostředí v rámci projektu REMOBIL
15.8.2017

Chráníme životní prostředí v rámci projektu REMOBIL

Cílem projektu REMOBIL je recyklace nepotřebných mobilních telefonů a jejich následná demontáž odbornými firmami, které zaměstnávají hendikepované osoby. Za každý námi odevzdaný telefon putuje 10 Kč pro Jedličkův Ústav a školy a recyklací 100 kusů mobilních telefonů uspoříme téměř 1 000 km najetých průměrným osobním automobilem. Od srpna je ve firmě dočasně umístěn sběrný box, do kterého mohou naši zaměstnanci odložit nejen mobilní telefony, ale i baterie, nabíječky, sluchátka, kalkulačky a další drobná elektrozařízení. Tento projekt je bonusově podpořen soutěží, aby zaměstnanci byli více motivováni k ochraně životního prostředí. 


Získali jsme Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem
13.7.2017

Získali jsme Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem je ocenění, které garantuje, že společnost Z STUDIO vykonává svou činnost v souladu s principy etiky v podnikání, je považovaná za spolehlivou a důvěryhodnou a má seriózní přístup ke svým zákazníkům i obchodním partnerům.

 


Zúčastnili jsme se konference DSCOOP
29.6.2017

Zúčastnili jsme se konference DSCOOP

Na počátku června se konala velkolepá konference uživatelů digitálních tiskových strojů HP pro region EMEA. Do francouzského Lyonu zavítalo 1 300 účastníků z 45 zemí s cílem získat nejnovější informace a inspirovat se ze zkušeností ostatních. Z STUDIO bylo vybráno jako tiskárna s příkladnou praxí na stroji HP Indigo a vystoupili jsme s prezentací na téma budoucnost v digitálním tisku. Více informací o unikátní technologii „digitální ofset“ a naší nabídce najdete zde.

 

 

 


Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt
13.6.2017

Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt

Naše mobilní aplikace ZetSet pro tvorbu pohlednic a fotoknih uspěla u odborné poroty magazínu BusinessIT.cz a získala ocenění Pozoruhodný IT produkt. Zařadila se tak mezi TOP služby, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodné odlišnosti od konkurence a velmi dobrý poměr cena/výkon. Posuďte sami! Stáhněte si aplikaci na AppStore nebo GooglePlay a pošlete známým z vašeho výletu nebo rodinné oslavy pohlednici, nebo rovnou celou fotoknihu. Více informací na www.zetset.cz. 


Získali jsme ocenění za náš firemní kalendář
31.5.2016

Získali jsme ocenění za náš firemní kalendář

Náš firemní kalendář Africa Wildlife 2017 uspěl v soutěži Nejkrásnější kalendář Slovenska, kde získal 2. místo v kategorii Firemní fotografický kalendář a v soutěži Kalendář roku 2017, kde získal ocenění společnosti Grafoservis za kvalitní tiskové zpracování a živou reprodukci barevných odstínů. Kalendář jsme tiskli naší speciální tiskovou technologií Hi-Fi tisk® a graficky ho zpracovalo naše DTP oddělení. Na tomto odkaze si můžete prohlédnout galerii fotografií, z kterých kalendář vznikl.

 


Hi-Fi tisk® v novém kabátě
19.4.2017

Hi-Fi tisk® v novém kabátě

Hi-Fi tisk® je naše unikátní technologie ofsetového tisku, kterou jsme zavedli do našeho workflow v roce 2010 jako první tiskárna v ČR a stále jsme jediní. Za uplynulou dobu jsme realizovali řadu zakázek pro významné české fotografy a získali četná ocenění od odborné veřejnosti. Připravili jsme proto nové webové stránky www.hifitisk.cz s podrobnými informacemi o tom, na jaké technologii je Hi-Fi tisk založen, a jak správně připravit data pro tisk.


Představujeme ZetWorld
2.3.2017

Představujeme ZetWorld

ZetWorld jsou naše nové webové stránky s nabídkou cizojazyčných technických překladů. Na překlady návodů, servisních příruček a jiné technické dokumentace se specializujeme už přes 20 let a vybudovali jsme si ověřený tým překladatelů, korektorů a dalších externích specialistů, kteří pracují v mnoha jazykových kombinacích a jsou respektovanými odborníky ve svých oborech. Mezi naše zákazníky patří například firma DeWalt, Fast, Fiat, Hyundai, Kia, Panasonic, Stihl ad. Na www.zetworld.eu najdete podrobné informace o našich službách a můžete vyplnit nezávaznou poptávku na překlady, nebo požádat o poradenství.


Představujeme ZetStart
15.2.2017

Představujeme ZetStart

ZetStart je náš nový web s nabídkou výroby startovních čísel na dresy i kola profesionálních i amatérských závodů. Vyrábíme startovní čísla od grafického návrhu přes personalizaci a děrování až po tisk na čtyři odolné materiály. Naše služby využili například organizátoři závodů ArmyRun, Predatorace, RainbowRun, ValachyTour ad. Více informací o naší nabídce najdete na www.zetstart.cz.Z STUDIO, spol. s r.o., třída Tomáše Bati 5267, 760 01 Zlín, GPS:  N 49°13'20.574", E 17°39'20.413", Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz