Z STUDIO / O nás / Aktuality

Aktuality


Archiv 2016 I Archiv 2015 I Archiv 2014 I Archiv 2013 I Archiv 2012 I Archiv 2011 I Archiv 2010

ZOO Zlín svěřila výrobu reklamních předmětů do našich rukou
10.5.2018

ZOO Zlín svěřila výrobu reklamních předmětů do našich rukou

ZOO Zlín před několika týdny vyhlásila veřejnou zakázku, v níž jsme se (i my) ucházeli o roli dodavatele brandového a reklamního zboží. ZOO nám projevila svou důvěru a svěřila tuto zakázku do naší péče. Nyní máme na starosti propagační letáky v podobě mapek, průvodců, pohlednic a další brandové předměty. Těšíme se na spolupráci a věříme, že spokojenost bude i na straně návštěvníků ZOO Zlín.


Přestěhovali jsme se do nové budovy
5.4.2018

Přestěhovali jsme se do nové budovy

Je to tady! Po několikadenním stěhování už nově sídlíme na ulici Průmyslová 1305 ve Zlíně Malenovicích. Nové větší prostory nám umožnily nejen mít konečně všechna výrobní, skladová i administrativní oddělení v jednom objektu, ale také rozšířit technické vybavení, díky kterému můžeme našim zákazníkům nabídnout další služby. Věříme, že tyto změny nám nabídnou nové příležitosti a spokojenost zákazníků.


Získali jsme ocenění v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2018
14.3.2018

Získali jsme ocenění v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2018

Slavíme další úspěch! Náš firemní kalendář ICELAND 2018 získal v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2018 3. místo v kategorii KVALITA TISKU. Záměrem soutěže, která se pohybuje na pomezí grafiky, polygrafie a volné tvorby, je upozornit na výjimečnou tiskovou a grafickou úroveň nebo inovativní přístup k tomuto médiu. Soutěž se po 18 letech od svého vzniku poprvé konala v Brně a to v rámci oficiálního doprovodného programu veletrhu EmbaxPrint. Do soutěže se letos přihlásilo 39 kalendářů, 34 nástěnných a 5 stolních. Těší nás, že mezi tak početnou konkurencí uspěl i ten náš.


Ohlédnutí za rokem 2017
24.1.2018

Ohlédnutí za rokem 2017

Rok 2017 byl plný píle a snahy, ale také příjemných okamžiků. Získali jsme ocenění a certifikáty nejenom za náš firemní kalendář, ale také za ekologické a etické chování. Se zaměstnanci jsme podnikli spoustu společných akcí. Z těch sportovních například lyžování, rybaření, fotbal a teambuilding na Trojáku. Pro rodiny s dětmi jsme uspořádali tvořivé odpoledne a mikulášskou nadílku. Ještě před Vánocemi jsme zahájili stěhování do nové budovy v Malenovicích, které pokračuje i v začátku nového roku. Loňský rok se vydařil a jsme plni očekávání, co přinese ten letošní 2018.


Spolupráce na kalendáři Magický Zlín 2018
6.12.2017

Spolupráce na kalendáři Magický Zlín 2018

I letos jsme se podíleli na tvorbě kalendáře Magický Zlín 2018. Stejně jako v předchozím roce byl tištěn v Z STUDIO technikou Hi-Fi tisk. Malebnost a krásy Zlína zachycené okem fotografa Jsf Abb tak díky špičkovým vlastnostem tohoto tisku lépe vyniknou a ještě zvýrazní atmosféru jednotlivých fotografií. Mimo světélkující titulní stranu je dalším bonusem naše pohlednice ZetSet s mozaikou všech fotografií. Kalendář je možné shlédnout a také zakoupit na www.magickyzlin.cz.


Ať je Váš rok 2018 plný nevšedních zážitků!
14.12.2017

Ať je Váš rok 2018 plný nevšedních zážitků!

Děkujeme Vám za důvěru a dosavadní spolupráci v uplynulém roce. Do nového roku přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů. Ať je každý den v tomto roce jedinečný a plný radostných okamžiků.


Firemní kalendář ICELAND 2018

Firemní kalendář ICELAND 2018

Letošní kalendář společnosti Z STUDIO s názvem ICELAND 2018 je jako obvykle tvořen 13ti neuvěřitelnými snímky Ondřeje Záruby. Tentokrát se jedná o pohledy na Island z ptačí perspektivy, což vystihuje i samotný podtitul ON THE WINGS OF FANTASY. Kalendář je opět vytištěn naší unikátní technologií Hi-Fi tisk a zušlechtěn UV lakem pro maximální lesk fotografií. Připravili jsme ho jako vánoční dárek pro naše zákazníky a zaměstnance a doufáme, že potěší. Na tomto odkaze si můžete prohlédnout fotografie, ze kterých kalendář vznikal.


Vyhodnocení projektu REMOBIL
28.11.2017

Vyhodnocení projektu REMOBIL

V rámci projektu REMOBIL, kterého jsme se v přechozích měsících zúčastnili, jsme získali certifikát společensky odpovědné firmy za ekologické chování. Celkově jsme sesbírali 19 mobilních telefonů a 1 kg ostatních příslušenství a elektrozařízení Tímto sběrem jsme přispěli částkou 190 Kč na aktivity Jedličkova ústavu a škol a poskytli 3 hodiny práce pro hendikepované a jinak znevýhodněné. Naše aktivita přinesla i benefity pro životní prostředí. Konkrétně jsme snížili emise ekv. CO2 o 30kg, uspořili 568 l pitné vody a ujeli o 183 km méně. Jsme rádi, že jsme mohli touto formou podpořit společnost a životní prostředí. Jistě to nebyl poslední projekt, do kterého jsme se zapojili.


Jsme členem sdružení APEK
16.10.2017

Jsme členem sdružení APEK

Byli jsme schváleni jako nový člen Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jde o sdružení 425 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti, finanční instituce a nově i Společnost Zstudio. Díky členství budeme mít např. možnost čerpat z aktuálních studií a výzkumů týkajících se podnikání v ČR i zahraničí, nebo se zdarma účastnit seminářů a workshopů na podporu rozvoje odborných znalostí.


Darovali jsme tiskoviny mateřským a základním školám
19.9.2017

Darovali jsme tiskoviny mateřským a základním školám

V rámci naší společenské odpovědnosti a environmentální politiky jsme poskytli celkem devět darů mateřským a základním školám ve Zlínském kraji. Dary měly podobu čistých archů papírů pro výtvarné práce a tiskovin, které lze využít pro tvořivé činnosti nebo jako drobné dárky pro děti, např. pexesa, omalovánky, sady barevných papírů, bločky apod. Kromě dětí jsme podpořili také klienty z Alzheimercentrum Zlín. Pokud byste věděli o škole, školce či jiném zařízení, kde by naši podporu uvítali, napište nám na vorlova@zstudio.cz.


Chráníme životní prostředí v rámci projektu REMOBIL
15.8.2017

Chráníme životní prostředí v rámci projektu REMOBIL

Cílem projektu REMOBIL je recyklace nepotřebných mobilních telefonů a jejich následná demontáž odbornými firmami, které zaměstnávají hendikepované osoby. Za každý námi odevzdaný telefon putuje 10 Kč pro Jedličkův Ústav a školy a recyklací 100 kusů mobilních telefonů uspoříme téměř 1 000 km najetých průměrným osobním automobilem. Od srpna je ve firmě dočasně umístěn sběrný box, do kterého mohou naši zaměstnanci odložit nejen mobilní telefony, ale i baterie, nabíječky, sluchátka, kalkulačky a další drobná elektrozařízení. Tento projekt je bonusově podpořen soutěží, aby zaměstnanci byli více motivováni k ochraně životního prostředí. 


Získali jsme Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem
13.7.2017

Získali jsme Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem je ocenění, které garantuje, že společnost Z STUDIO vykonává svou činnost v souladu s principy etiky v podnikání, je považovaná za spolehlivou a důvěryhodnou a má seriózní přístup ke svým zákazníkům i obchodním partnerům.

 


Zúčastnili jsme se konference DSCOOP
29.6.2017

Zúčastnili jsme se konference DSCOOP

Na počátku června se konala velkolepá konference uživatelů digitálních tiskových strojů HP pro region EMEA. Do francouzského Lyonu zavítalo 1 300 účastníků z 45 zemí s cílem získat nejnovější informace a inspirovat se ze zkušeností ostatních. Z STUDIO bylo vybráno jako tiskárna s příkladnou praxí na stroji HP Indigo a vystoupili jsme s prezentací na téma budoucnost v digitálním tisku. Více informací o unikátní technologii „digitální ofset“ a naší nabídce najdete zde.

 

 

 


Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt
13.6.2017

Získali jsme ocenění Pozoruhodný IT produkt

Naše mobilní aplikace ZetSet pro tvorbu pohlednic a fotoknih uspěla u odborné poroty magazínu BusinessIT.cz a získala ocenění Pozoruhodný IT produkt. Zařadila se tak mezi TOP služby, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodné odlišnosti od konkurence a velmi dobrý poměr cena/výkon. Posuďte sami! Stáhněte si aplikaci na AppStore nebo GooglePlay a pošlete známým z vašeho výletu nebo rodinné oslavy pohlednici, nebo rovnou celou fotoknihu. Více informací na www.zetset.cz. 


Získali jsme ocenění za náš firemní kalendář
31.5.2016

Získali jsme ocenění za náš firemní kalendář

Náš firemní kalendář Africa Wildlife 2017 uspěl v soutěži Nejkrásnější kalendář Slovenska, kde získal 2. místo v kategorii Firemní fotografický kalendář a v soutěži Kalendář roku 2017, kde získal ocenění společnosti Grafoservis za kvalitní tiskové zpracování a živou reprodukci barevných odstínů. Kalendář jsme tiskli naší speciální tiskovou technologií Hi-Fi tisk® a graficky ho zpracovalo naše DTP oddělení. Na tomto odkaze si můžete prohlédnout galerii fotografií, z kterých kalendář vznikl.

 


Hi-Fi tisk® v novém kabátě
19.4.2017

Hi-Fi tisk® v novém kabátě

Hi-Fi tisk® je naše unikátní technologie ofsetového tisku, kterou jsme zavedli do našeho workflow v roce 2010 jako první tiskárna v ČR a stále jsme jediní. Za uplynulou dobu jsme realizovali řadu zakázek pro významné české fotografy a získali četná ocenění od odborné veřejnosti. Připravili jsme proto nové webové stránky www.hifitisk.cz s podrobnými informacemi o tom, na jaké technologii je Hi-Fi tisk založen, a jak správně připravit data pro tisk.


Představujeme ZetWorld
2.3.2017

Představujeme ZetWorld

ZetWorld jsou naše nové webové stránky s nabídkou cizojazyčných technických překladů. Na překlady návodů, servisních příruček a jiné technické dokumentace se specializujeme už přes 20 let a vybudovali jsme si ověřený tým překladatelů, korektorů a dalších externích specialistů, kteří pracují v mnoha jazykových kombinacích a jsou respektovanými odborníky ve svých oborech. Mezi naše zákazníky patří například firma DeWalt, Fast, Fiat, Hyundai, Kia, Panasonic, Stihl ad. Na www.zetworld.eu najdete podrobné informace o našich službách a můžete vyplnit nezávaznou poptávku na překlady, nebo požádat o poradenství.


Představujeme ZetStart
15.2.2017

Představujeme ZetStart

ZetStart je náš nový web s nabídkou výroby startovních čísel na dresy i kola profesionálních i amatérských závodů. Vyrábíme startovní čísla od grafického návrhu přes personalizaci a děrování až po tisk na čtyři odolné materiály. Naše služby využili například organizátoři závodů ArmyRun, Predatorace, RainbowRun, ValachyTour ad. Více informací o naší nabídce najdete na www.zetstart.cz.Z STUDIO, spol. s r.o., Průmyslová 1305, Malenovice, 763 02 Zlín, GPS: 49°12‘41.5“N 17°35‘19.6“E / 49.211522, 17.588786, Tel.: +420 577 009 711, E-mail: zstudio(at)zstudio.cz